Medya Ödüller

Sanayicinin Çınarları Vefa Ödülleri Töreni Düzenlendi.

Sanayi ve sanayici dostu ORSİAD’ın OSTİM ve TUSİAV işbirliği ile bu yıl ilkini geçekleştirdiği Sanayicinin Çınarları Vefa Ödülleri Töreni düzenlendi. Ödül Töreni’nde; Liderlik Ödülü Yiğit Akü Yönetim Başkanı Hamit YİĞİT’e takdim edildi.

 Sanayi ve sanayici dostu ORSİAD’ın OSTİM ve TUSİAV işbirliği ile bu yıl ilkini geçekleştirdiği Sanayicinin Çınarları Vefa Ödülleri Töreni düzenlendi. Ödül Töreni’nde; Liderlik Ödülünü Yiğit Akü Yönetim Başkanı Hamit YİĞİT’e takdim edildi.

Başkent ve ülke sanayisine yön veren isimler arasında yer alan Yiğit Akü, ülkeye sağladığı yatırım, girişim, kazanım ve daha bir çok yenilik de yer alacaklarını belirterek, ülkemize sağladığı katma değerden büyük onur ve mutluluk duyduğunu belirtti.

 Başarılarının hız kesmeden devamının olacağını aktaran YİĞİT; geçmişten bu güne bir çok ödül ve başarı ile anıldıklarını belirterek; son 5 yılda göstermiş olduğu ivmeyi yenilik, inovasyon, ar-ge ve yüksek katma değerli faaliyetlerde yer alarak, sektöre kazandırdığı üstün nitelikli ürünler ile sağladığını söyledi.

Ekonomik gelişmenin kaynağı olarak Ar-Ge ve Ür-Ge’ye dayalı yatırımlarını her yıl daha da artıran Yiğit Akü, 5 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihracatı ile de sektörün lider kurumları arasında ön sırada olduğunu gösterdi.