Basında Biz

Yiğit Akü, Automechanika Frankfurt 2018 Fuarı’nda.

Yiğit Akü, 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında; Automechanika Frankfurt 2018, Uluslararası Otomobil, Ticari Araçlar, Parça ve Aksesuarları Fuarı’nda.

Üstün nitelikli ürün yelpazesi ile global arenada boy gösteren Yiğit Akü, Avrupa otomotiv endüstrisinin en önemli fuarlarından biri olan Automechanika Frankfurt 2018 Fuarı’nda güçlü marka değeri ve seçkin ürün gamı ile fark yaratıyor.

Yiğit Akü; Amerika, Orta Doğu ve Orta Asya’daki uluslararası fuar katılımları ardından Avrupa’nın en önemli otomotiv endüstri fuarı olan Automechanika Frankfurt Fuarı’nda yerini aldı.

10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Automechanika Frankfurt Fuarı’nda Yiğit Akü inovasyonu yüksek, prestij kategorisinde akıllı aküler, Stop Start teknolojisi ile üretilmiş özel aküler, endüstriyel alanlarda kullanılan jel aküler, elektrikli araçlara özel lityum iyon aküler ile uluslararası arenada tedarikçileri ve tüketicileri ile buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Uluslararası yatırım gücü ve fuar katılımları ile sektöründe adından söz ettiren %100 milli sermaye ve milli akü üreticisi Yiğit Akü, çözüm odaklı yaklaşımı, yenilikçi yapısı ve inovasyonu güçlü adımları ile çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Ekonomik gelişmenin kaynağı olarak Ar-Ge ve Ür-Ge’ye dayalı yatırımlarını her yıl daha da artıran Yiğit Akü, 40 yılı aşan tecrübesi, 5 kıtada 90 dan fazla ülkeye ihracatı ile sektöründe lider adımlar ile ilerliyor.